Šerých Jaroslav (1928-2014)
Postavy
litografie, sign.PD tužkou, 48x35,5(69x54), 1983, č.63/80, pasparta, rám
- Vyvolávací cena
- 1 900 Kč
- 2 100 Kč
Konec aukce 30. 11. 2016 22:35:00
Položka číslo: 46