Schadt Karel (1888-1955)
Zima
olej na kartónu, signováno LD, 47x64(61x78), rám, vzadu potvrzení pravosti, malba místy poškozena
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 4 600 Kč
Příhozy 28
Účastníci 7
Konec aukce 24. 10. 2019 21:09:00
Položka číslo: 307