Satra Augustin (1877 - 1909)
U strže
olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti přiložen
- Vyvolávací cena
- 6 000 Kč
- 6 000 Kč
Konec aukce 11. 12. 2020 20:00:00
Položka číslo: 338