Rolín Viktor (1887-1942)
Partie od Náchoda
olej na dřevě, 37x54(49x66), signováno PD, 1939, vzadu potvrzení pravosti
- Vyvolávací cena
- 3 500 Kč
- 7 000 Kč
Příhozy 14
Konec aukce 24. 10. 2019 20:40:00
Položka číslo: 302