Rašek Karel (1861-1918)
Pohádka o labuti VELKÝ FORMÁT
velkoformátová kresba kombinovanou technikou pastelu, akvarelu a oleje, signováno vpravo dole červeně: Karel Rašek 1904, 98x67cm(137x108cm s rámem), opatřeno odnímacím ochranným sklem, zezadu přípis s popisem díla, na motivy pohádky Boženy Němcové o zakleté labuti, vzácně se vyskytující nabídka představitele malby konce 19.století, nepoškozeno
- Vyvolávací cena
- 12 000 Kč
- 12 000 Kč
Konec aukce 6. 10. 2022 20:52:00
Položka číslo: 376