Piepenhagen Bedřich August (1791-1868)-okruh
Romantická krajina s lávkou a figurální stafáží
olej na dubové desce, 23x32(32x41), signatura nenalezena, malba mírně poškozena, černý lakovaný rám, před r.1850, malba vykazující již doznívající klasicistní rysy s oblíbenou figurální stafáží, filigránsky pojatá drobnomalba s jemnými světelnými efekty, doporučeno k restaurování
- Vyvolávací cena
- 12 000 Kč
- 12 000 Kč
Konec aukce 30. 11. 2016 20:07:00
Položka číslo: 16