neznámý autor
Dívka s košíčkem květin
olej na plátně, nesignováno, kol.r.1830, 42x34,5, typická žánrová malba období biedermeieru, bez rámu, certifikát pravosti přiložen
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 1 600 Kč
Konec aukce 25. 10. 2018 20:20:00
Položka číslo: 280