Nepraš Karel (1932-2002)
Ptáček II
litografie, 1992, 18 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, 62/100, volný list
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 1 500 Kč
Konec aukce 25. 10. 2018 21:45:00
Položka číslo: 279