Mukařovský Josef (1851-1921)
Dala mu košem...
kresba tuší, kvaš, signováno PD: J.Mukařovský, 51x39(73x59), lunetová pasparta, beze skla, rám poškozen, doporučeno přerámování
- Vyvolávací cena
- 2 000 Kč
- 2 000 Kč
Konec aukce 11. 12. 2017 20:15:00
Položka číslo: 183