Moravec Alois (1899 - 1987)
Kytice anemonek
olej na kartónu, signováno vlevo dole: A.Moravec, 1974, 33x23cm(61x51cm s rámem) pasparta, sklo, zlacený rám, zachovalé
- Vyvolávací cena
- 1 000 Kč
- 1 000 Kč
Konec aukce 23. 2. 2023 20:10:00
Položka číslo: 383