Michl František (1901 -1977)
Kostelík
olej na plátně, sign.PD, 1945, 40x64(54x79), zlacený hluboký rám
- Vyvolávací cena
- 2 300 Kč
- 2 400 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 20:10:00
Položka číslo: 223