Mehl Jan (1912-1990)
Ležící akt
olej na kartónu, sign.LD, 26x45(32x51), sklo, rám
- Vyvolávací cena
- 3 000 Kč
- 3 000 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 21:30:00
Položka číslo: 239