Kubín Otakar (1883-1969)
Větrný mlýn v Korenci
litografie, č.480/500, sign.PD tužkou, 1949, 30x40(52,5x64), pasparta, rám
- Vyvolávací cena
- 4 000 Kč
- 4 000 Kč
Konec aukce 17. 3. 2020 20:15:00
Položka číslo: 322