Kubička Jaroslav (1927)
Zátiší s ovocem
monotyp, 31x38, sign.PD tužkou, 60.léta 20.stol., volný list
- Vyvolávací cena
- 100 Kč
- 200 Kč
Konec aukce 31. 1. 2017 20:55:00
Položka číslo: 90