Hodek Josef (1888-1973)
Jaro na vsi VELKÝ FORMÁT
olej na plátně, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 1943, 91x97cm(109x115cm), pastózní malba ve svěžím koloritu, nepoškozeno
- Vyvolávací cena
- 9 000 Kč
- 9 000 Kč
Konec aukce 6. 10. 2022 20:55:00
Položka číslo: 377