Ehrlich Ladislav (1886-1965)
Pohled na Hradčany
olej na kartónu, signováno PD:L.Ehrlich, 34x49cm, 48x63cm s rámem, štukový rám
- Vyvolávací cena
- 800 Kč
- 1 300 Kč
Příhozy 6
Konec aukce 18. 5. 2023 20:15:00
Položka číslo: 396