Bouda Cyril (1901 - 1984)
Zuzanka
mědirytina s barevnou akvatintou, 26,5x43,5(41x56), signováno PD tužkou a v desce monogramem CB,1941, soupis Jan Loriš, pasparta, zlacený rám, vzácně se vyskytující autorův grafický list
- Vyvolávací cena
- 2 500 Kč
- 6 100 Kč
Příhozy 29
Konec aukce 30. 11. 2016 22:15:00
Položka číslo: 41