Bím Tomáš (1946)
Motel
litografie, sign.tužkou dole uprostřed, 48,5x38,5, 2015, č.57/85, volný list
- Vyvolávací cena
- 4 000 Kč
- 4 000 Kč
Konec aukce 23. 9. 2020 20:05:00
Položka číslo: 330