Bárta Josef (1864-1919)
Před chalupou
olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, 34x50cm(50x65cm), řezbovaný rám, vzadu razítko znalce umění PhDr.Aloise Šulce, kvalitní malba předního mařákovce v ullmannovském vyznění, velmi zachovalé, přiložen certifikát pravosti
- Vyvolávací cena
- 12 000 Kč
- 18 000 Kč
Příhozy 11
Konec aukce 23. 9. 2021 20:02:00
Položka číslo: 339