Zátiší s ovocem

litografie, sign.PD, aut.tisk, 24,5x34, volný list

Položka číslo: 83

Velčovský Josef (*1945)
Zátiší s ovocem

Vyvolávací cena
900 Kč
1 500 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 31. 1. 2017 20:20:00

en...cz 31. 1. 2017 16:35:17 1 500 Kč auto
dv...cz 31. 1. 2017 16:34:33 1 400 Kč
en...cz 31. 1. 2017 16:26:46 1 300 Kč
dv...cz 31. 1. 2017 16:26:11 1 000 Kč auto
en...cz 31. 1. 2017 16:25:30 900 Kč