Figura II
Žemlička figura detail II
Žemlička figura podpis
Žemlička záda I
Žemlička záda razítko
Žemlička záda štítek

olej, písek, laky, malba na kartónu, výrazná autorova práce v intencích informelní malby a objektu, nalepeno na podkladu, signováno uprostřed dole tužkou: Žemlička 64(1964), 37x25,5cm(69x52cm s rámem), pasparta, sklo, rám

Položka číslo: 412

Žemlička Bohumil (1938-2013)
Figura II

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:32:00

ha...cz 30. 11. 2023 20:28:55 6 000 Kč