Kytice bez vázy
Hodek-kytice bez vázy IV
Hodek-kytice bez vázy V
Hodek-kytice bez vázy III

tempera na kartónu, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 44, 48x37(67x55), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Položka číslo: 368

Hodek Josef (1888-1973)
Kytice bez vázy

Vyvolávací cena
2 000 Kč
3 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:10:00

an...cz 6. 10. 2022 19:37:52 3 500 Kč
hl...cz 5. 10. 2022 19:47:55 2 100 Kč
to...om 3. 10. 2022 9:12:23 2 000 Kč