Akt
Hodek akt IV
Hodek akt V
Hodek akt VI
Hodek akt VII

olej na kartónu, 49x29cm(73x53cm), signováno vlevo dole: Jos.Hodek 1943, 49x29(73x53), zdvojený rám s vnějším blondelem, kvalitní pastózní malba, nepoškozeno

Položka číslo: 366

Hodek Josef (1888-1973)
Akt

Vyvolávací cena
5 000 Kč
8 000 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 6. 10. 2022 20:00:00

an...cz 6. 10. 2022 19:42:56 8 000 Kč auto
dv...cz 6. 10. 2022 19:42:56 7 500 Kč
an...cz 6. 10. 2022 19:22:20 7 000 Kč auto
to...cz 6. 10. 2022 18:46:01 6 500 Kč
to...om 6. 10. 2022 18:45:16 6 000 Kč auto
to...om 6. 10. 2022 17:38:50 5 500 Kč auto
dv...cz 11. 9. 2022 20:45:07 5 000 Kč