linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list
Položka číslo: 352
Kubíček Jan (1927-2013)
Abstrakce
- Vyvolávací cena
- 800 Kč
Příhozy 0
Účastníci 0
Konec aukce 2. 12. 2021 20:15:00
Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!