Abstrakce

linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list

Položka číslo: 352

Kubíček Jan (1927-2013)
Abstrakce

Vyvolávací cena
800 Kč
Aktuální cena
800 Kč

Minimální příhoz: 0 Kč

Nejprve se přihlašte

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Konec aukce 2. 12. 2021 20:15:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!