Odpočívající pradleny
DSCN1847
B.Ullrych-Pradleny detail

olej na kartónu, sign.LD červeně, 55x69(59x73), 30.léta 20.stol., nový rám

Položka číslo: 116

Ullrych Bohumil (1893-1948)
Odpočívající pradleny

Vyvolávací cena
2 900 Kč
2 900 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 21:50:00

sk...cz 29. 3. 2017 23:29:50 2 900 Kč