Rolla Giuseppe Adolfo (1899 - 1967)

italský malíř

Zdroj: Artprice.com

Listopad

olej na dřevě, sign.PD:A.Rolla, 22x16(41x34), dvojitý rám, vzadu štítek Galerie Bolzani Miláno, pozdně secesní malba italského autora

Vyvolávací cena
500 Kč
600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:45:00

Položka číslo: 35