Mukařovský Josef (1851-1921)

český malíř a ilustrátor, karikaturista, studoval na akademii ve Vídni a v Praze, přispíval svými žánrovými ilustracemi do Světozoru a jiných časopisů, od 80.let 19.stol. žil v Mnichově, kde pod přezdívkou Muki přispíval do místních časopisů, ke konci života se vrátil do Čech a žil v Domažlicích, náměty čerpal ze života lidí na Chodsku

Zdroj: Wikipedie

Mukařovský Josef (1851-1921)
Dala mu košem...

kresba tuší, kvaš, signováno PD: J.Mukařovský, 51x39(73x59), lunetová pasparta, beze skla, rám poškozen, doporučeno přerámování

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 20:15:00

Položka číslo: 183