Moravec Alois (1899 - 1987)

malíř, kreslíř, grafik, studia na UMPRUM Praha u prof.Emanuela Dítěte a Arnošta Hofbauera, a na AVU u prof.Maxe Švabinského, jeho stěžejními tématy byly motivy ze Šumavy a jižních Čech,

Zdroj: Artplus

Moravec Alois (1899 - 1987)
Kytice anemonek

olej na kartónu, signováno vlevo dole: A.Moravec, 1974, 33x23cm(61x51cm s rámem) pasparta, sklo, zlacený rám, zachovalé

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:10:00

Položka číslo: 383