Matal Bohumír (1922-1988)

významný brněnský malíř, člen skupiny 42 a Brno 57,

Zdroj: Wikipedie

Matal Bohumír (1922-1988)
Postava

olej na sololitu, 45x22cm(58x35cm s rámem), signováno PD: Matal 80, 1980, původní adjustace, na zadní straně popis, přiložen posudek Mgr.Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena
30 000 Kč
30 000 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:05:00

Položka číslo: 415