Mareček Bohumil (1884-1962)

malíř portrétista, figuralista, studoval u Jeneweina, Hynaise a Ženíška, poté soukromě v Mnichově a Římě, je známý především ženskými akty a  portréty významných osobností

Zdroj: Encyklopedie VU

Mareček Bohumil (1884-1962)
Cesta k městu

olej na kartonu, sign.PD: B.Mareček 1905, 36x48(39x51), původní stříbřený rám, netypické autorovo téma ve svěžím secesním koloritu, ranná tvorba

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 21:00:00

Položka číslo: 216