Kurovský Miloš (1924)

ostravský umělec, který si vytvořil osobitý styl oscilující na hraně surrealizmu-irrealismus, v 70.letech si otevřel v Praze galerii Nový svět, vytvořil techniku kreseb pastelem na veluru, která umožňuje měkké přechody mezi barevnými vrstvami

Zdroj: Wikipedie

Kurovský Miloš (1924)
Dáma a had

kresba pastelem na veluru, 61x28,5(65x32), sign.PD Kurovský, rám, 70.léta 20.stol.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:05:00

Položka číslo: 221