Kubička Jaroslav (1927)

grafik, typograf, dlouholetý profesor grafických technik Výtvarné školy Václava Hollara v Praze

Zdroj: abART

Kubička Jaroslav (1927)
Zátiší s ovocem

monotyp, 31x38, sign.PD tužkou, 60.léta 20.stol., volný list

Vyvolávací cena
100 Kč
200 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:55:00

Položka číslo: 90