Krs Bohumil (1890-1962)

plzeňský autor pocházející z Blovic, vystudoval UPMPRUM v Praze, soukromá studia u Augustina Němejce, vynikl především v oblasti užité grafiky, zabýval se ilustrováním knih, byl autorem scénických návrhů, litografií i maleb do omítky k výzdobě veřejných i soukromých prostor, zastoupen v Západočeské galerii v Plzni

Zdroj: encyklopedie VU

Krs Bohumil (1890-1962)
Akt

kresba pastelem, sign.PD: 20.IV.1933 Krs, 32x47(45x60), pasparta, nový rám, vzadu razítko ČFVU Plzeň

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:25:00

Položka číslo: 31