Kozák Václav (1889-1969)

malíř krajin a měst, zejména Prahy, žák prof.F.Engelmüllera

Zdroj: Wikipedia

Kozák Václav (1889-1969)
Praha

olej na kartónu, signováno PD, 49x69(68x88), pod sklem, řezbovaný rám, zachovalé

Vyvolávací cena
4 000 Kč
8 500 Kč

Příhozy 19

Konec aukce 24. 10. 2019 21:00:00

Položka číslo: 306