Körber Adolf (1887 – 1967)

znám jako portrétista a krajinář, studoval na AVU u prof.Bukovace a prof. F.Ženíška, pracoval na výzdobě kostelů jako asistent Adolfa Liebschera

Zdroj: encyklopedie VU

Körber Adolf (1887 – 1967)
Lesní potok

olej na plátně, sign.PD, 43x34(48x37), kolem roku 1910-15, zlacený rám, svěží secesně pojatá malba v pastelových tónech

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:30:00

Položka číslo: 32