Hlavsa Oldřich (1889-1936)

žák prof.Ženíška a Hynaise na AVU, malíř krajinář, maloval lyrické náladové krajiny Orlického podhůří, byl též portrétistou

Zdroj: Wikipedia

Hlavsa Oldřich (1889-1936)
Na Zdobnici

olej na plátně, signováno PD, 62x78(82x97), řezbovaný rám, vzadu štítky z výstav, zachovalé

Vyvolávací cena
9 000 Kč
16 500 Kč

Příhozy 16

Konec aukce 24. 10. 2019 20:34:00

Položka číslo: 298