Hes Milan (1945 - 2002)

malíř v Plzni, studia na AVU u prof.J.Smetany

Zdroj: encyklopedie VU

Hes Milan (1945 - 2002)
Na houbách

olej na sololitové desce, sign.PD, 30x27(37x34), na rámu oděrky, vzadu štítek

Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:30:00

Položka číslo: 45