Goth Jan (1889-1965)

malíř akvarelů, ilustrátor knih, exlibris, knižní obálky, studoval u prof.Hynaise, komisař státních drah v Praze, jeho tvorba má mnoho společného s tvorbou Josefa Loukoty

Zdroj: Prokop Toman

Goth Jan (1889-1965)
Odpočinek v budoáru

akvarel na papíře, signováno vlevo dole tužkou: J.Goth, 30x20cm(52x39cm), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:15:00

Položka číslo: 369