Bouda Cyril (1901 - 1984)

český malíř a ilustrátor, profesor na UK v Praze, zvládal mnoho grafických technik, byl mimo jiné návrhářem československých známek, vytvořil také návrhy pro vitráže pro okno v chrámu sv.Víta, mnohostranný a uznávaný umělec

Zdroj: Wikipedie

Bouda Cyril (1901 - 1984)
Zuzanka

mědirytina s barevnou akvatintou, 26,5x43,5(41x56), signováno PD tužkou a v desce monogramem CB,1941, soupis Jan Loriš, pasparta, zlacený rám, vzácně se vyskytující autorův grafický list

Vyvolávací cena
2 500 Kč
6 100 Kč

Příhozy 29

Konec aukce 30. 11. 2016 22:15:00

Položka číslo: 41