Archiv aukcí

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Koupání

kresba tužkou, monogramováno PD:HB, 12x22cm(32x40cm), kolem roku 1917, pasparta, zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:00:00

Položka číslo: 381

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Večer v Polabí

olej na kartonu, signováno PD: Daněk-Sedláček, 22x30cm(30x38cm), hluboký profilovaný rám, nepoškozeno, drobná koloristicky vytříbená krajinomalba

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 21:05:00

Položka číslo: 379

Kubíček Jan (1927-2013)
Dělení půlkruhu

seigrafie, 21x15cm(26x19cm), signováno tužkou dole uprostřed: Jan Kubíček 1992/94, č.145/150, sklo, rám

Vyvolávací cena
1 300 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 21:00:00

Položka číslo: 378

Hodek Josef (1888-1973)
Jaro na vsi VELKÝ FORMÁT

olej na plátně, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 1943, 91x97cm(109x115cm), pastózní malba ve svěžím koloritu, nepoškozeno

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:55:00

Položka číslo: 377

Rašek Karel (1861-1918)
Pohádka o labuti VELKÝ FORMÁT

velkoformátová kresba kombinovanou technikou pastelu, akvarelu a oleje, signováno vpravo dole červeně: Karel Rašek 1904, 98x67cm(137x108cm s rámem), opatřeno odnímacím ochranným sklem, zezadu přípis s popisem díla, na motivy pohádky Boženy Němcové o zakleté labuti, vzácně se vyskytující nabídka představitele malby konce 19.století, nepoškozeno

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:52:00

Položka číslo: 376

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Oráč s koňmi

kresba uhlem, signováno vpravo dole: Šafara 42, 43x59cm(70x84cm), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 000 Kč

Příhozy 6

Konec aukce 6. 10. 2022 20:40:00

Položka číslo: 374

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Chalupy

pastel na papíře, signováno vpravo dole: Šafara 21/2 41, 40x48cm(69x76cm), pasparta, sklo, mohutný patinovaný rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:35:00

Položka číslo: 373

Goth Jan (1889-1965)
Odpočinek v budoáru

akvarel na papíře, signováno vlevo dole tužkou: J.Goth, 30x20cm(52x39cm), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:15:00

Položka číslo: 369

Hodek Josef (1888-1973)
Kytice bez vázy

tempera na kartónu, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 44, 48x37(67x55), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
2 000 Kč
3 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:10:00

Položka číslo: 368

Hodek Josef (1888-1973)
Kytice v modré váze

tempera na kartónu, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 1948, 48x34cm(64x49cm), sklo, blondelový rám, nepoškozeno

Vyvolávací cena
3 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:05:00

Položka číslo: 367

Hodek Josef (1888-1973)
Akt

olej na kartónu, 49x29cm(73x53cm), signováno vlevo dole: Jos.Hodek 1943, 49x29(73x53), zdvojený rám s vnějším blondelem, kvalitní pastózní malba, nepoškozeno

Vyvolávací cena
5 000 Kč
8 000 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 6. 10. 2022 20:00:00

Položka číslo: 366

Lhoták Kamil (1912-1990)
Stroj u hangáru

litoofset, 16x 25,5cm,(33x 43cm s rámem), pasparta, rám, vydal státní podnik Polygrafie Praha jako prémii k 100.výročí litografie v roce 1971, vydáno v omezeném nákladu a v jiném grafickém formátu než původní litografie se souhlasem autora

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 28. 4. 2022 20:05:00

Položka číslo: 364

zobrazit další