Archiv aukcí

Lhoták Kamil (1912-1990)
Odilla

lept, signováno dole tužkou, 5x3,5cm(20,5x 17,5cm), 1972, č.30/150, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:50:00

Položka číslo: 391

Málek Antonín (1937-2021)
Abstraktní motiv

monotyp na papíře, signováno tužkou: Málek 1964, 27x9cm(43x33cm), mírně ušpiněný papír, vloženo pod sklem bez pasparty, rám, vzácná ukázka tvorby umělce známého více v zahraničí než v Čechách, jeden z významných představitelů informelního umění 60.let na tehdejší umělecké scéně, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:45:00

Položka číslo: 390

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Zimní pohled na Hradčany

lept s barevnou akvatintou na japanu, 1914, signováno a datováno v desce a tužkou PD, 34x34cm(53x46cm s rámem), pasparta, stříbřený rám

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 800 Kč

Příhozy 10

Konec aukce 23. 2. 2023 20:39:00

Položka číslo: 388

Liesler Josef (1912-2005)
Sen

barevný lept na ručním papíře, sig. PD Liesler74, 1974, 32,5x24cm, č.79/200, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, volný list, 100% stav

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:20:00

Položka číslo: 385

Moravec Alois (1899 - 1987)
Kytice anemonek

olej na kartónu, signováno vlevo dole: A.Moravec, 1974, 33x23cm(61x51cm s rámem) pasparta, sklo, zlacený rám, zachovalé

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:10:00

Položka číslo: 383

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Amor a Psyché

lavírovaná kresba tuší, 13x18,5cm(35x37cm), pasparta, zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo, kresebná předloha k litografiím z cyklu Amor a Psyché z roku 1922, toto je jedna z nich

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 100 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:05:00

Položka číslo: 382

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Koupání

kresba tužkou, monogramováno PD:HB, 12x22cm(32x40cm), kolem roku 1917, pasparta, zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:00:00

Položka číslo: 381

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Večer v Polabí

olej na kartonu, signováno PD: Daněk-Sedláček, 22x30cm(30x38cm), hluboký profilovaný rám, nepoškozeno, drobná koloristicky vytříbená krajinomalba

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 21:05:00

Položka číslo: 379

Kubíček Jan (1927-2013)
Dělení půlkruhu

seigrafie, 21x15cm(26x19cm), signováno tužkou dole uprostřed: Jan Kubíček 1992/94, č.145/150, sklo, rám

Vyvolávací cena
1 300 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 21:00:00

Položka číslo: 378

Hodek Josef (1888-1973)
Jaro na vsi VELKÝ FORMÁT

olej na plátně, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 1943, 91x97cm(109x115cm), pastózní malba ve svěžím koloritu, nepoškozeno

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:55:00

Položka číslo: 377

Rašek Karel (1861-1918)
Pohádka o labuti VELKÝ FORMÁT

velkoformátová kresba kombinovanou technikou pastelu, akvarelu a oleje, signováno vpravo dole červeně: Karel Rašek 1904, 98x67cm(137x108cm s rámem), opatřeno odnímacím ochranným sklem, zezadu přípis s popisem díla, na motivy pohádky Boženy Němcové o zakleté labuti, vzácně se vyskytující nabídka představitele malby konce 19.století, nepoškozeno

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:52:00

Položka číslo: 376

zobrazit další