Archiv aukcí

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
2 kresby, Ve větru, Na trhu

2 kresby, menší- Ve větru, akvarel, 8x13cm(20x24cm s rámem),1942, větší- Na trhu, kresba tužkou, 16x21cm(32x36cm s rámem), 1930, v ploše kresby jsou skvrny-viz foto

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 18. 5. 2023 20:30:00

Položka číslo: 399

Ehrlich Ladislav (1886-1965)
Pohled na Hradčany

olej na kartónu, signováno PD:L.Ehrlich, 34x49cm, 48x63cm s rámem, štukový rám

Vyvolávací cena
800 Kč
1 300 Kč

Příhozy 6

Konec aukce 18. 5. 2023 20:15:00

Položka číslo: 396

Wierer Alois (1878-1945)
Nokturno

olej na kartónu, 38x31cm(64x53cm s rámem), signováno LD: A.Wierer, pasparta, sklo, blondelový rám, vzadu přípis

Vyvolávací cena
1 600 Kč
8 500 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 18. 5. 2023 20:04:00

Položka číslo: 393

Lhoták Kamil (1912-1990)
Odilla

lept, signováno dole tužkou, 5x3,5cm(20,5x 17,5cm), 1972, č.30/150, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:50:00

Položka číslo: 391

Málek Antonín (1937-2021)
Abstraktní motiv

monotyp na papíře, signováno tužkou: Málek 1964, 27x9cm(43x33cm), mírně ušpiněný papír, vloženo pod sklem bez pasparty, rám, vzácná ukázka tvorby umělce známého více v zahraničí než v Čechách, jeden z významných představitelů informelního umění 60.let na tehdejší umělecké scéně, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:45:00

Položka číslo: 390

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Zimní pohled na Hradčany

lept s barevnou akvatintou na japanu, 1914, signováno a datováno v desce a tužkou PD, 34x34cm(53x46cm s rámem), pasparta, stříbřený rám

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 800 Kč

Příhozy 10

Konec aukce 23. 2. 2023 20:39:00

Položka číslo: 388

Liesler Josef (1912-2005)
Sen

barevný lept na ručním papíře, sig. PD Liesler74, 1974, 32,5x24cm, č.79/200, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, volný list, 100% stav

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:20:00

Položka číslo: 385

Moravec Alois (1899 - 1987)
Kytice anemonek

olej na kartónu, signováno vlevo dole: A.Moravec, 1974, 33x23cm(61x51cm s rámem) pasparta, sklo, zlacený rám, zachovalé

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:10:00

Položka číslo: 383

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Amor a Psyché

lavírovaná kresba tuší, 13x18,5cm(35x37cm), pasparta, zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo, kresebná předloha k litografiím z cyklu Amor a Psyché z roku 1922, toto je jedna z nich

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 100 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:05:00

Položka číslo: 382

zobrazit další