Abstrakce
Ženatá podpis II

olej na plátně, signováno na zadní straně Kamila Ženatá, 2005, 50x50cm

Položka číslo: 354

Ženatá Kamila(*1953)
Abstrakce

Vyvolávací cena
7 000 Kč
Aktuální cena
7 000 Kč

Minimální příhoz: 0 Kč

Nejprve se přihlašte

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Konec aukce 2. 12. 2021 20:25:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!