Letní krajina s potokem
Cína Jelínek VI
Cína Jelínek VII

olej na kartónu, 27x36, sign.PD, dat.1933, pod sklem, zdobný rám, zachovalé

Položka číslo: 286

Cína Jelínek, František(1882-1961)
Letní krajina s potokem

Vyvolávací cena
5 500 Kč

Příhozy 0

Účastníci 0

Konec aukce 20.6.2019 20:00:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!