Milde R.

Zdroj: neznámý

Milde R.
Dalmatské pobřeží, Holandské pobřeží

párové obrazy, olej na plátně, signováno PD R.Milde cop., 14x30(39x53), 2.pol.19.stol., luxusní rámy se štítkem, zachovalé maríny v romantizujícím duchu, pravděpodobně kopie dle Karla Kaufmanna

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč

Konec aukce 24. 10. 2019 20:55:00

Položka číslo: 305